Projekty domów

Wybudujemy dla Ciebie każdy dom! Projekt indywidulny? Czy gotowy ale do adaptacji?  Z dachem płaskim czy dwuspadowym, a może dom z poddaszem użytkowym lub jednak parterowy z dachem kopertowym?

Wybierz interesujący Cię projekt, wyślij do nas jego nazwę lub link do projektu, a dowiesz się jaki będzie koszt budowy.

Budujemy z każdego projektu

Znajdź w intrenecie dowolny projekt, który Ci się podoba, prześlij link lub nazwę tego projektu, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie przesłanego projektu.


Bezpłatna adaptacja gotowego projektu

Rozumiemy, jak ważne jest dopasowanie domu do Twoich potrzeb i wymagań, dlatego nasze biuro projektowe bezpłatnie wprowadzi  do wybranego projektu wszystkie potrzebne zmiany.


Gotowa wycena

Jeżeli chcesz to już teraz możesz poznać przykładowe koszty budowy domu. Wybierz interesujący Cię projekt i pobierz wycenę. Co ważne przygotowana wycena przedstawia koszty budowy w każdej z oferowanych przez nas technologii.


Przykładowa wycena do pobrania:

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotową wyceną budowy domu do pobrania.  Wybierz projekt poniżej i kliknij pobierz wycenę, a otrzymasz na maila darmową wycenę w aż trzech różnych technologiach. A jeśli masz już projekt domu, który Ci się podoba najbardziej i chcesz się dowiedzieć jaki będzie koszt jego budowy, wyślij do nas jego nazwę lub link poprzez formularz bezpłatnej wyceny.


Chodzi Ci po głowie budowa domu?
Zbudujesz go z nami!